« Svibanj 2024 »

Natječaji 2023./2024.
Posjet Tvornici Volkswagena-Slovačka,Bratislava, Beč, Austrija
Autor: Željko Turkalj, 30. 5. 2018.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

POPIS ODABRANIH PONUDA

Javni poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje

Broj ponude

1- 2018

1. Prije potpisivanja ugovora za ponudu odabrani davatelj usluga dužan je dostaviti ili dati školi na uvid:

a) Dokaz o registraciji (preslika izvatka iz sudskog ili obrtnog registra) iz kojeg je razvidno da je davatelj usluga registriran za obavljanje djelatnosti turističke agencije.

b) Presliku rješenja nadležnog ureda državne uprave o ispunjavanju propisanih uvjeta za pružanje usluga turističke agencije – organiziranje paket-aranžmana, sklapanje ugovora i provedba ugovora o paket-aranžmanu, organizaciji izleta, sklapanje i provedba ugovora o izletu.

2. Mjesec dana prije realizacije ugovora odabrani davatelj usluga dužan je dostaviti ili dati školi na uvid:

a) dokaz o osiguranju jamčevine (za višednevnu ekskurziju ili višednevnu terensku nastavu).

b) dokaz o osiguranju od odgovornosti za štetu koju turistička agencija prouzroči neispunjenjem, djelomičnim ispunjenjem ili neurednim ispunjenjem obveza iz paket-aranžmana (preslika polica).

Napomena:

1) Pristigle ponude trebaju sadržavati i u cijenu uključivati:

a) prijevoz sudionika isključivo prijevoznim sredstvima koji udovoljavaju propisima

b) osiguranje odgovornosti i jamčevine

2) Ponude trebaju biti :

a) u skladu s propisima vezanim uz turističku djelatnost ili sukladno posebnim propisima

b) razrađene po traženim točkama i s iskazanom ukupnom cijenom po učeniku.

3) U obzir će se uzimati ponude zaprimljene u poštanskome uredu ili osobno dostavljene na školsku ustanovu do navedenoga roka.

4) Školska ustanova ne smije mijenjati sadržaj obrasca poziva, već samo popunjavati prazne rubrike .

• Potencijalni davatelj usluga može dostaviti i prijedlog drugih pogodnosti ili sadržaja koje može ponuditi vezano uz objavljeni poziv, ako je to školska ustanova označila pod brojem 10. točke e) obrasca. U slučaju da isti iziskuje povećanje troškova po učeniku, potencijalni davatelj ih je dužan obrazložiti.

MOLIMO DA CIJENA PUTOVANJA BUDE JASNO NAVEDENA U PONUDI. NAKNADNE IZMJENE CIJENE I OSTALIH UVJETA PONUDA NA PREZENTACIJI PRED RODITELJIMA KAO POSLJEDICU ĆE IMATI AUTOMATSKU ELIMINACIJU TAKVE PONUDE SUKLADNO PRAVILNIKU.

Natječaji 2022./2023.
Posjet Tvornici Volkswagena-Slovačka,Bratislava, Beč, Austrija
Autor: Željko Turkalj, 30. 5. 2018.

OBRAZAC POZIVA ZA ORGANIZACIJU VIŠEDNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

POPIS ODABRANIH PONUDA

Javni poziv u PDF obliku možete preuzeti ovdje

Broj ponude

1- 2018

Napomena:

1) Pristigle ponude trebaju sadržavati i u cijenu uključivati:

b) osiguranje odgovornosti i jamčevine

2) Ponude trebaju biti :

b) razrađene po traženim točkama i s iskazanom ukupnom cijenom po učeniku.