« Svibanj 2024 »

Natječaji 2023./2024.
JAVNI NATJEČAJ radi davanja u zakup poslovnog prostora
Autor: Željko Turkalj, 28. 8. 2017.

TEHNIČKA ŠKOLA  KUTINA

K U T I N A

e-mail: ured@ss-tehnicka-kt.skole.hr

tel/fax: 044 /629–250;629-251; 629-259

KLASA: 406-01/17-01-01

URBROJ: 2176-57-05/17-1

Kutina,  25. kolovoza 2017.

Na temelju članka 6. Zakona o zakupu i kupoprodaji poslovnog prostora („Narodne novine“ 125/11., 64/15.) i Odluke o uvjetima, kriterijima i postupku za uzimanje i davanje u zakup prostora i opreme školskih ustanova Sisačko-moslavačke županije („Službeni glasnik Sisačko-moslavačke županije broj 22/14., broj 25/15) Školski odbor Tehničke škole Kutina, raspisuje

JAVNI NATJEČAJ
radi davanja u zakup poslovnog prostora

1. Podaci o poslovnom prostoru: TEHNIČKA ŠKOLA KUTINA, Hrvatskih branitelja 6, daje u zakup poslovni prostor na adresi sjedišta, u prizemlju Škole korisne površine 81,77 m2  za obavljanje djelatnosti posluživanja toplih i hladnih jela i napitaka te bezalkoholnih pića.
  2. Obilježja prostora: prostor je uređen za obavljanje djelatnosti, sadrži inventar u vlasništvu škole kojeg škola ustupa na korištenje zakupniku.
  3. Trajanje zakupa 5 godina od dana sklapanja ugovora o zakupu.
  4. Početna iznos mjesečne zakupnine
    -  35,00 kn/m2
    - zakupnina uključuje režijske troškove.
  5. Najpovoljnija ponuda je ona koja uz ispunjenje svih uvjeta natječaja sadrži i najviši iznos mjesečne zakupnine. Ako dva ili više natjecatelja ponude isti iznos mjesečne zakupnine, a ispunjavaju uvjete javnog natječaja, takvi natjecatelji biti će pozvani da u roku od 24 sata ponude pisanim putem u zatvorenoj omotnici novi iznos mjesečne zakupnine, koje ponude će Povjerenstvo, uz prisutnost natjecatelja, otvoriti i predložiti najpovoljnijeg natjecatelja.
  6. U zakupninu nisu uračunati troškovi korištenja zajedničkih uređaja i obavljanja zajedničkih usluga u zgradi temeljem članka 17. Zakona o zakupu i kupoprodaji poslovnog prostora („Narodne novine“ 125/11., 64/15.).
  7. Osobe određene Zakonom o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji („Narodne novine“ 174/04, 92/05, 02/07, 107/07, 65/09, 137/09, 146/10, 55/11, 140/12, 19/13, 33/13, 148/13, 92/14), imaju pravo prvenstva na sklapanje ugovora o zakupu poslovnog prostora za obrtničku ili samostalnu profesionalnu djelatnost, ako sudjeluju u javnom natječaju i prihvate najviši ponuđeni iznos mjesečne zakupnine.
  8. Ugovor o zakupu se sklapa nakon  odabira najpovoljnije ponude i dobivanja suglasnosti Sisačko-moslavačke županije.
  9. Ponude s nepotpunom dokumentacijom, nepravovremene i one koje ne odgovaraju uvjetima natječaja neće se razmatrati.
  10. Ponuda mora sadržavati:
    - prijavu s naznakom osobnih podataka fizičke/pravne osobe (ime i prezime/tvrtka, adresa/

sjedište, MB, OIB, broj žiro-računa, kontakt-telefon) potpisanu od strane ovlaštene osobe;
- izjavu o visini ponuđene zakupnine;
- izvadak iz sudskog registra ne stariji od 3 mjeseca (za pravne osobe) odnosno akt o ispunjavanju

uvjeta za obavljanje obrta;
- izvornik ili ovjerenu presliku dokumentacije kojom se dokazuje svojstvo osobe koja ostvaruje

pravo prednosti;
- potvrdu porezne uprave o nepostojanju dugovanja – ne stariju od 30 dana od dana predaje

ponude, u izvorniku;
- izjavu da će u slučaju odabira, pri sklapanju ugovora o zakupu uručiti zakupodavcu bianco

zadužnicu na iznos 10.000,00 kn, ovjerenu od Javnog bilježnika, kao osiguranje plaćanja zakupa.

- 2 -

1. Ugovor o zakupu se sklapa nakon odabira najpovoljnije ponude koju donosi Školski odbor Tehničke škole Kutina  i dobivanja suglasnosti osnivača – Sisačko-moslavačke županije.
  2. Svi ponuditelji biti će obaviješteni o odluci o odabiru pisanim putem na adresu navedenu u ponudi.
  3. Ponude se podnose u roku od 8 dana od dana raspisivanja ovog natječaja u zatvorenim omotnicama, preporučenom poštom ili osobnom dostavom na adresu:
    Tehnička škola Kutina, Hrvatskih branitelja 6, Kutina, „ Za natječaj – zakup – ne otvaraj“.
  4. Pregled poslovne prostorije moguće je obaviti radnim danom tijekom trajanja roka prijave na natječaj uz prethodnu najavu i dogovor termina pregleda.
  5. Tehnička škola Kutina zadržava pravo ne odabrati nijednu ponudu i poništiti ovaj natječaj bez obrazloženja i bez nadoknađivanja troškova izrade ponuda ponuđačima.

PREDSJEDNIK ŠKOLSKOG ODBORA:

Ivan Josipović, str.spec.ing.el.

Javni_natjecaj_za_zakup_poslovnog_prostora.pdf (58.74 KB)

Natječaji 2022./2023.
JAVNI NATJEČAJ radi davanja u zakup poslovnog prostora
Autor: Željko Turkalj, 28. 8. 2017.

TEHNIČKA ŠKOLA  KUTINA

K U T I N A

e-mail: ured@ss-tehnicka-kt.skole.hr

tel/fax: 044 /629–250;629-251; 629-259

KLASA: 406-01/17-01-01

URBROJ: 2176-57-05/17-1

Kutina,  25. kolovoza 2017.

JAVNI NATJEČAJ
radi davanja u zakup poslovnog prostora

3. Trajanje zakupa 5 godina od dana sklapanja ugovora o zakupu.
  4. Početna iznos mjesečne zakupnine
    -  35,00 kn/m2
    - zakupnina uključuje režijske troškove.
  10. Ponuda mora sadržavati:

- izjavu o visini ponuđene zakupnine;

uvjeta za obavljanje obrta;