U utorak, 17. veljače, u holu škole tijekom velikog odmora organiziramo maškare. Pozivamo sve učenike i djelatnike da dođu u maskama i doprinesu dobroj atmosferi!
Najbolje maske bit će nagrađene, zato se potrudite oko kreativnosti i originalnosti.
Sajam srednjih škola u Sisku
Dana 22. travnja 2026. učenici i nastavnici naše škole sudjelovali su na Festivalu srednjih škola Sisačko-moslavačke županije u Sisku, gdje su predstavili obrazovne programe i aktivnosti naše škole budućim srednjoškolcima. Na sajmu su učenici promovirali smjerove koje...



